Kurumsal | Interplast Kimya

INTERPLAST KİMYA, 40 yılı aşkın süredir suni deri ve tekstil kaplama sektörlerinde müşterilerine sunduğu yüksek kalite, hızlı servis, etkin fiyat ve müşteri odaklı özel memnuniyet  politikaları ile liderliğini sürdürmektedir.   Geçmiş tecrübelerinden yararlanarak elde ettiği ekonomik başarısını, kimya teknolojisi ile birleştirmiştir. İnovatif ürün kompozisyonu ile yapılanarak; Türkiye’deki ilk finish ve poliüretan  üreticisi olmayı başarmış, sürdürülebilir  gelecek hedefi benimseyen, dinamik bir firmadır.

İşimizde uzmanız

İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Kuruluşumuz, hem basit talep eğrisi üzerine eğilmek hem de değişen pazara duyarlı olmak için tasarlanmıştır. Bu sayede rekabet gücümüzü artırır, kurumsal uygulamalarımız ile örnek teşkil eder ve fark yaratırız. Kurumumuzun stratejisini ve yönünü bilir, aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alırız.

Müşterimize değer yaratırız

Ürettiğimiz her ürün için yüksek kalite ve hizmeti müşterilerimize sunar, ortaklarımızın iş alanlarını ve kritik taleplerini en hızlı şekilde anlar, ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve gerektiğinde iş yapış biçimimizi yeniden tasarlarız.

Sürekli gelişimi destekleriz

Meraklı, katılımcı ve paylaşımcıyız. Öğrenen ve sürekli gelişip kendini yenileyen yüksek performanslı bir kadro ile fark yaratmak için yılmadan çalışırız. Gelecekteki pazara yönelik, bir sonraki adımın özel ihtiyaçlarını karşılamak için müşterilerimiz ile ortaklık içinde çalışırız. Yenilkçi ve yaratıcıyız.

Başarıyı hedefler ve ona ulaşırız

Sorumluluk alır, sonuca giden yolda yüksek motivasyonla çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar ve zamanın gereklerini takip eder, müşterilerimizi dinler yeni fikir ve girişimlere destek vererek, hedeflerimize ulaşırız. Çözüm odaklı çalışma prensiplerimizle fırsat yaratmaktan ve problem çözmekten zevk alırız.